KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15124111
nr 1512 4111
B V Rehnberg. Signerad, daterad 2019, "utsikt över Huvudskär". Olja på duk, 55x99, oramad
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 19 december 2022
kl 20:47:40
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)